Feskov logo

Yorumlar

Kliniğimiz için en iyi teşekkür ve kalite işareti sağlıklı çocuklar ve mutlu ebeveynlerdir!
52
çocuklarımızın
yaşadığı ülkeler
İnceleme kitabımız
Siz bizim müşterimiz oldunuz mu?

Sen bizim müşterimiz oldunuz mu? Deneyimlerinizi ve hislerinizi başkalarıyla paylaşın. Diğer çiftlerin korkularının üstesinden gelmesine ve uzun zamandır beklenen bir bebek sahibi olmasına yardım edin!

Müşterilerimizin fotoğrafları
Minnettarlık sözleri
Bizim profesyonelliğimiz üreme tıbbı hakkında kapsamlı bilgi, sorumlu bir yaklaşım ve işimize olan sevgimizdir.

Kliniğin ilk başarıları uzak 1995 yılında oldu - bu 24 yıllık başarılı uygulama ve gelişimdir. İşte bu nedenle de, kliniğin var olduğu uzun yıllar boyunca bize dönen, en önemli şeyi - bir çocuğun doğumunu bize emanet eden herkese teşekkür etmek istiyoruz. Müşterilerimize, farklı ülkelerden evli çiftler, Feskov İnsan Üreme Grubu ile birlikte doğan üç binden fazla bebeğin ebeveynlerine.

Uzmanlarımız sayesinde, doğmuş çocukların büyümesini görmek tarif edilemez bir duygu. İlk müşterilerimizin çocukları artık en prestijli üniversitelerde okuyor, farklı başarıya ulaşıyor, bazıları ise artık kendileri annebaba olmaya hazırlanıyor. Müşterilerimizi sık sık şehrin sokaklarında ve parklarında görüyoruz. Ve çoğu zaman onar bir bebek arabası ile yürürler ya da çocuklarının küçük elini avuçlarında tutarlar. Çocukların oyun alanlarında çınlayan kahkahaları, küçüklerin ilk adımları, ilk “anne” kelimeleri ve müşterilerimizin gözündeki mutluluk gözyaşları tüm FHRG ekibinin çalışmaları için en güzel ödüldür.

Klinikteki yardımcı üreme teknolojileri mükemmelliğe o kadar bilenmiştir ki, bazen sihirden ayırt edilemiyor. Sağlıklı çocukların doğumunun stabilitesi istatistiklerle doğrulanmıştır: son 5 yılda Down sendromlu tek bir bebek bile doğmamıştır (diğer kromozomal patolojilerin yanı sıra). Uzmanların çalışmaları, en karmaşık üreme sorunlarını ve yasal süreçleri çözmeye yöneliktir. Farklı etnik kökenlerden ve tüm kıtalardan olan, ayırt edici müşterilerin cüretkar isteklerini ve kaprislerini gerçeğe dönüştürdük. Bir donör-model arayışından başlayarak, bağışçı ile kişisel iletişim, çocuğun cinsiyetini (erkek veya kız) seçme, gururumuz olan - genetik olarak ideal bir çocuğun yaratılmasına kadar. İnsan Genomik hizmeti, varlığının 2,5 yılı boyunca 32 Perfect Human hizmeti yaratmıştır. Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası tam yasal desteğin olmasıdır . Her olay ireyseldir, ancak FHRG avukatlarının deneyimi dünyanın 52 ülkesiyle işbirliğini içerir. Her üçüncü çift, Avrupa'da doğum yapmayı seçer, her dokuzuncu - Amerika'da doğum yapar. Hizmetlerimizden tamamen memnun kalan müşterilerimiz, herhangi bir zorluk yaşamadan evlerine geri dönerler. Hangi ülke olursa olsun Ukrayna'yı resmi bir pasaport veya başka bir çocuk belgesi ile terk ediyorlar. Çalışmalarımızla ilgili açıklıkları ve geri bildirimleri için tüm müşterilerimize minnettarız! Taşıyıcı annelik hakkında konuşmaya, hikayelerini ve örneklerini paylaşmaya, diğer çiftlere umut vermeye hazır insanlara saygı duyuyoruz.

Vladislav Feskov
TAŞIYICI ANNELİK MERKEZİ BAŞKANI
PROFESÖR FESKOV A.M.
Add a review
BİZE YAZIN
BİZE YAZIN
Haberlerimize abone olun
İletişime geçeceğiz