Feskov logo

Uluslararası taşıyıcı annelik programı Ukrayna-Kanada

 1. 🩺 Uluslararası programlarda taşıyıcı annelik nasıl gerçekleşir Ukrayna - Kanada - aşamalar
 2. 🤰 Kanada'da çocuk için belgelerin yasal kaydı
 3. ⭐ Kanada'da doğum yapmanın avantajları
 4. 💊 Kanada'da çocuk için belgelerin yasal kaydı
 5. ✔ Kanada'da doğum yapmanın avantajları

Ukrayna'da taşıyıcı annelik demek- sadık yasalar, cazip fiyatlar, yüksek kaliteli ilaçlar, bir çocuk için hızlı evrak işleri, yeni doğmuş bir bebek için doğum belgesi alma ve uygun fiyatlı gelişmiş üreme teknolojileri demektir. Ama diğer yandan Ukrayna, müstakbel ebeveynlerin aşağıdaki isteklerini karşılamıyor:

 • Doğmamış çocuk için doğum yerindeki yasal tercihler ve yardımlar;
 • istikrarlı bir devletin vatandaşlığını, pasaportunu elde etmek;
 • doğum yerinde devletten ikramiye ve yardım almak;
 • dünyayı serbest dolaşım;
 • dünyanın birçok eyaletinin topraklarına ücretsiz giriş ve uzun süreli yasal oturma izni;
 • biyolojik ebeveynlerin ülkesinde çocuğu yasallaştırmak için basitleştirilmiş bir prosedür.

Bazı ülkeler taşıyıcı anneliğe önyargılı davranıyor. Bazen Ukrayna'da doğan bir çocuğun yasallaştırılmasında zorluklar ortaya çıkıyor. Ancak Kanada mevzuatı, bu YÜT (Yardımcı üreme teknolojileri) yöntemine sadıktır. Belgelerin yasallaştırılması ile ilgili hukuki sorunlar, yıllardır çalışılan bir şekilde, mevcut mevzuat ve hukuk ekibinin tecrübesi doğrultusunda çözümlenmektedir.

Bu, özellikle genetik ebeveynlerin (amaçlanan ebeveynlerin) ikamet ettiği ülkede, taşıyıcı annelik yasaklanmışsa ve ülkeye nasıl geri dönüleceği ve yasal çabalar olmaksızın hayattan nasıl hemen yararlanılacağı konusunda seçenekler düşünüyorsa önemlidir. Kanada'daki tıbbi bakım seviyesinin mükemmel olduğu bilinmektedir.

Kanada'da bir taşıyıcı annelik kurumu ve kliniği bularak her şeyi kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Evet, siz çocuk için Kanada pasaportu alacaksınız, ancak aynı zamanda sizi bekleyenler :

 • ilaç için yüksek maliyetler (garantili programların bulunmaması nedeniyle);
 • Kanadalı bir taşıyıcı annenin masraflarını karşılamanın önemli maliyetleri;
 • Kanadalı avukatların hizmetleri için büyük ödeme maliyetleri;
 • çocukla ikamet edilen ülkeye geri dönmenin olası bürokratik maliyetleri;
 • harcanan zaman, sinirler ve çok daha fazlası.

Bu nedenle Feskov İnsan Üreme Grubu uzmanları, sadece sizin için her iki ülkenin avantajlarını birleştiren benzersiz bir kombinasyon geliştirdiler! Haydi Kanada'da doğum için VIP ve Deluxe garantili paketinin taşıyıcı anne hizmetleri ve gerekirse oosit bağışı ile nasıl çalıştığına bir göz atalım.

Kanada ve Ukrayna programlarının yeteneklerini birleştirerek, gelecekteki ebeveynler doğum bölgesinde bebek için Kanada vatandaşlığının tüm faydalarını alırlar (yasaya göre law jus soli - toprak hakkı ile), yani:

 •  tüm dünyada tanınan bir Kanada vatandaşının pasaportu;
 • dünyanın birçok eyaletinin topraklarına ücretsiz giriş ve uzun süreli yasal oturma izni ;
 • yüksek düzeyde sosyal koruma; Kanada vatandaşının SIN( social insurance number) SSN (sosyal sigorta numarası)
 • ücretsiz tıp ve okul eğitimi;
 • üniversiteye giriş için Kanada eğitim fonundan (Kanada eğitim tahvili) (Canadian educational bond) öğrenci kredisi;
 • dünyadaki en düşük suç oranı;
 • sadece Kanada'da değil,aynı zamanda  ABD'de de yaşama, okuma ve çalışma fırsatı;
 • iyi ekoloji ve yöneticimize sorabileceğiniz diğer bonuslar.

Ve bütün bunları Feskov Human Reproduction Group'un sunduğu profesyonel garantili Ukrayna tıbbının tüm fırsatlarından ve ayrıcalıklarından yararlanarak makul bir fiyata kolayca başarabilirler, yani:

 • bireysel ihtiyaçlara göre uyarlanmış her şeyi kapsayan garantili programlar
 • sınırsız sayıda İVF + PGD programı;
 • risklere karşı sigorta (herhangi bir zamanda hamileliğin sona ermesi durumunda, prosedür başarılı bir sonuca kadar tekrarlanır);
 • taşıyıcı anne ve donörlerin doğrulanmış veritabanları;
 • embriyonun PGD / NGS yöntemi ile genetik taraması;
 • gelecekteki bebeğin cinsiyetini belirlemek;
 • tam yasal destek;
 • 24/7 tam destek ve misafir hizmeti.

Bu benzersiz program, son derece profesyonel üreme uzmanlarımızın ve avukatlarımızın iyi koordine edilmiş çalışmalarının sonucudur. Bu bebeği yasallaştırma prosedürünü büyük ölçüde basitleştirir ve gelecekte önemli ek temettüler sağlar. Ve önemli olan, bu program Kanada kliniklerinden ve ilgili kurumlardan benzer bir hizmetten daha ucuzdur!

Uluslararası programlarda taşıyıcı annelik nasıl gerçekleşir Ukrayna - Kanada - aşamalar

Sürecin algoritmaları hakkında bir fikir sahibi olmak için, tüm programı aşağıdaki aşamalara ayırmak olur:

 1. Bilgilendirici ve analitik. Gelecekteki ebeveynlerin Ukrayna'ya gelişi, bir erkeğin bir androlog tarafından ön tedavisini içeren kapsamlı bir tıbbi muayene, sperm ile ilgili sorunlar, genetik materyalin kriyoprezervasyonu, tıbbi konsültasyonlar (seçilen hizmet paketinin şartlarına göre). Bu arada, birçok prosedür uzaktan yapılır, bu da sadece müşterilerin zamanından değil, paradan da tasarruf sağlar (seyahat için para harcamanıza gerek kalmıyor). Ancak kişisel ziyarete karar verirseniz o zaman transfer, VIP dairede konaklama, günde üç öğün yemek, tercüman ve diğer günlük konular dahildir. Üstelik - hukuki tavsiye, bireysel sözleşme hazırlanması.
 2. IVF + PGD programı ile gebelik elde etme aşaması. İn vitro fertilizasyonun kendisine (bir test tüpünde gebe kalma) ek olarak, bir dizi üreme manipülasyonunu içerir. Bu, donör yumurtalıklarının sınırsız sayıda hormonal uyarımı, yüksek kaliteli spermlerin (PICSI, IMSI) seçimi için gelişmiş yöntemlerin kullanılması, canlı embriyoların belirlenmesi, dondurulması, genetik tarama PGD / NGS, bebeğin cinsiyetinin belirlenmesi. Embriyo transfer için hazır oluşturulduktan sonra, pakete bağlı olarak (bekleme modu olsa da olmasa da), taşıyıcı anne sağlanır. Delux sınıfının paketlerinde, veritabanımızdan bir taşıyıcı anne seçme fırsatı vardır. Kliniğin doktorları, ana sonucu - hamilelik ve doğum - elde etmek için gerekli olan, taşıyıcı bir annenin rahim boşluğuna sınırsız sayıda embriyo transferi gerçekleştirir. Lojistik tarafındaki tüm programlar, Kanada yasalarına göre nakil sırasında ebeveynler ile taşıyıcı anne arasında bir hamilelik taşıma sözleşmesi imzalanacak şekilde kurulmuştur. Ayrıca, taşıyıcı anne ile gebelik anlaşması imzalarken Kanada yasalarının bağımsız Kanadalı avukatların varlığına ilişkin tüm gereklilikleri karşılanır. Feskov İnsan Üreme Grubu, konunun hem tıbbi hem de hukuki yönlerine saygı göstererek vize almak için anahtar teslimi bir çözüm sağladığı yerdir.
 3. Gebelik yönetimi aşaması. Prof. Feskov kliniği  tüm endişelerle bizzat  ilgilenir. Anne-baba adayları işlerini rahatlıkla yapabilir ve kliniğin uzmanları hamileliğin fizyolojik olarak ilerlemesini sağlar, her ayrıntı önemlidir. Bu aşamada Ukrayna veya Kanada'da bir çocuğun doğurganlığının izlenmesi gerçekleştirilir. Tüm ulaşım, konaklama, yemek vb. giderlere dahildir. Buna, Ukrayna pasaportu ve Kanada vizesi olan taşıyıcı anne için sigorta ve tazminat da  dahildir. Bu, sürecin tam yasal korumasını sağlar. Mücbir sebep (hamileliğin herhangi bir zamanda sona ermesi) durumunda, sıfırdan galip sonuca kadar yeni bir program yürütülür.
 4. Teslimat aşaması. Taşıyıcı annenin Kanada'ya gelişinden sonra Kanada'da gebelik ve doğum süreci devam ederken, ebeveynler Kanada Pasaportu beklerken yeni doğan bebeğin muayene ve gözetimi devam ediyor.
 5. Evrak işi aşaması. Avukatlarımızın yetkin ve sistematik çalışmaları sayesinde, Kanada'nın yürürlükteki mevzuatına uygun olarak hükümet yetkilileri ile verimli bir işbirliğine sahibiz. Bir bebeği yasallaştırmak ve gerekli belgeleri elde etmek için yasal prosedür tamamen geliştirilmiştir. Bu nedenle de hukuki destek garantili program aşamasına dahil edilmiştir.

Kanada'da çocuk için belgelerin yasal kaydı

Kanada'da üreme hukuku, insanlarda yardımcı üreme teknolojilerini düzenleyen oldukça zor bir hukuk alanıdır. Üreme mevzuatında birçok boşluk vardır, bu nedenle, davayı uzun ve maliyetli davalara götürmemek için deneyimli bir avukata danışmak gereklidir. 

Özellikle Yardımcı üreme teknolojileri, ülkedeki taşıyıcı annelik ve oosit / sperm bağışı Kanada İnsan Üremesi Yardımı Yasasına (Canadian Assisted Human Reproduction Act.) göre yasallaştırılmış ve düzenlenmiştir. Ona göre, gebelik taşıyıcısı ve genetik materyalin vericisi çocuğun ebeveyni değildir. Ancak, istenilen durumda, sürecin tüm tarafları, biyolojik ebeveynler ve taşıyıcı anne tarafından karşılıklı hak ve yükümlülüklerini, yani bir taşıyıcı annelik anlaşmasını düzenleyen özel bir anlaşma imzalanmalıdır.

Bu, embriyo transferinden önce yapılmalıdır. Ayrıca klinikler, embriyonun oluşturulması da dahil olmak üzere üreme prosedürleri için İnsan Üremesine Yardımcı Yasanın 8. bölümüne uygun olarak tüm katılımcıların tıbbi bir izin imzalamasını şart koşmaktadır. Oosit bağışı açık veya anonim olabilir. Ancak yasada, her halükarda, 18 yaşını doldurmuş bir çocuğun biyolojik ebeveyni ve doğumunun koşulları hakkındaki gerçeği öğrenmekle yükümlü olduğu bir değişiklik var. Ama bizim müşterilerimiz bu tür şeyler için endişelenmiyorlar, çünkü Feskov İnsan Üreme Grubu ile sözleşme, sürecin tüm aşamalarının tamamen anonim olması şartıyla Ukrayna'da imzalanıyor. Ve ülkemizde, taşıyıcı annelik ve bağış kullanımının gizliliği yasal olarak güvence altına alınmıştır.

Kanada yasaları, taşıyıcı anne veya yumurta / sperm donörünün hizmetlerini ücretli olarak kullanmasını dışlar. Genetik ebeveynler, yalnızca çocuk sahibi olmanın bir sonucu olarak ortaya çıkan gerçek masrafları taşıyıcı anneye geri ödeme hakkına sahiptir.

Bunun adı - özgecil taşıyıcı anneliktir, çünkü burada taşıyıcı anne ayrı bir ödül almıyor. Yukarıdaki yönetmeliğe uyum, ilgili Kanada yetkilileri tarafından sıkı bir şekilde izlenir ve sonuç olarak, suçluları ciddi para cezaları bekliyor. Lakin müşterilerimiz Kanada emniyet teşkilatlarıyla herhangi bir yasal ve bürokratik sorunları olmayacağından emin olabilirler. Çünkü taşıyıcı annenin tazminatı, kanunun tüm gerekliliklerine göre bir organizatör olarak şirket aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Şu anda, ülke hükümeti, ek masrafların taşıyıcı veya bağışçıya geri ödenmesine ilişkin kanunda değişiklik yapma aşamasındadır. En sadık taşıyıcı annelik yasası, Ontario ve British Columbia gibi Kanada eyaletlerinin yasalarıdır. Ontario ebeveynlik mevzuatı ve Çocuk Hukuku Reform Yasası'na göre, R.S.O. 1990, bir yenidoğan, taraflar arasında bir taşıyıcı anlaşması olması koşuluyla en fazla dört kişi için kaydedilebilir. Ve ayrıca taşıyıcı anne, doğumdan en geç 7 gün sonra çocuğ üzerine olan haklarından vazgeçti. Diğer durumlarda, amaçlanan ebeveynlerle akrabalık kurmak için bir mahkeme kararı gerekir.

Fransızca konuşan müşterilerimizin rahatlığı için, doğumu Montreal'de ayarlıyoruz. Rahatınıza saygı duyuyoruz, bu nedenle de, bebeğin doğumu gibi önemli ve heyecan verici bir olay sırasında, etrafınızda Fransızca konuşulacak!

Ama istenilen durumda, müşterilerimiz tüm program boyunca kendilerini güvende ve rahat hissederler. Çünkü kliniğin deneyimli avukatları her özel duruma göre her şeyi en uygun şekilde düzenler. Kanada'nın oldukça açık ve katı yasaları olduğu gerçeğinin yanı sıra, hala tuzakları var. İstenmeyen sonuca ulaşmada yasanın kasıtsız ihlaline ve belirli görevlere neden olabilirler. Ayrıca, üreme teknolojisi yöntemi% 100 başarılı değildir ve nihayet gebelik elde edildiğinde, ek büyük maliyetlere yol açabilir.

Uluslararası programımızı kullanarak müşteriler, Ukrayna'da hoş olmayan bürokratik sorunlar uzaktan çözüldüğünden ve Kanada'da müstakbel ebeveynler gerekli hedeflere göre gerekli yasaları kullandığından, "her şey endişelenmeden" modeline göre bir hizmet alırlar. Bağımsız Ukraynalı avukatlarımız, Kanada kanunlarını en iyi şekilde nasıl kullanacaklarını bilirler. Ukrayna hukuk alanında ve gerektiğinde - Kanada hukukunda başarılı bir şekilde çalışıyorlar,işte bu yüzden de en iyi sonuçları elde ediyoruz. Sonuçta, çocuk doğduğunda, aynı belgelerle çalışmanız gerekecek. Ve embriyonun nerede yaratıldığı - Kanada'da veya Ukrayna'da - büyük ölçüde gelecekteki ebeveynler ve Kanada eyaleti için önemli değil. Sonuç, fazla ödeme ve müşterilerin endişesi olmadan aynı.

 

Kanada'da doğum yapmanın avantajları

Bu eyalette doğumun en önemli avantajı, yeni doğan jus soli tarafından - otomatik olarak vatandaşlığın kazanılmasıdır. Ayrıca, ülke vatandaşları aşağıdaki bonuslara sahiptir:

 • çifte vergilendirme yok;
 • vatandaşlar nerede olurlarsa olsunlar hükümet tarafından korunmaktadır;
 • ücretsiz tıbbi bakım;
 • ücretsiz okul eğitimi;
 • uygun fiyatlı yüksek öğrenim, Üniversiteye giriş için kredi;
 • sosyal güvenlik;
 • hem Kanada'da hem de ABD'de yaşama, okuma ve çalışma fırsatı;
 • Vatandaşlar vize almadan dünyanın birçok ülkesini ziyaret edebilirler.

Ve tabii ki, yüksek tıbbi hizmet seviyesi ve doktorların nitelikleri, modern teknolojilerin ve yenilikçi ekipmanların kullanımı - Kanada'yı hamile kadınlar ve yeni doğanlar için en iyi ülkelerden biri yapıyor.

Ve Feskov İnsan Üreme Grubu ekibi, taşıyıcı anne ve gelecekteki ebeveynlere bunları sağlar:

 • en iyi hastanelerde doğum süreci;
 • doktor-jinekolog, kadın doğum uzmanı, çocuk doktoru hizmetlerinin sağlanması;
 • her aşamada hukuki destek (vize, bebek için vatandaşlık ve pasaport kaydı, istişareler vb.);
 • yemekli rahat konaklama (sadece Ukrayna'da IVF programı devam ederken);
 • havaalanında karşılama, transfer;
 • tercüman hizmetleri;
 • Konforlu bir konaklama için ilgili taleplerin çözümü.

BM sıralamasında Kanada, yaşam standartları, ekoloji ve tıbbi bakım açısından yaşamak için en iyi ülke olarak lider konumdadır. Buna karşılık, Feskov İnsan Üreme Grubu, sağlıklı bir bebeğin doğumuna giden yolda tüm sorunların rahatlığını, desteğini ve çözümünü garanti eder! Kanada'da doğumla birlikte VIP taşıyıcı annelik programı (+ oosit bağışı) hakkında tüm ek ayrıntılar kliniğin web sitesinde çevrimiçi sohbet yöneticisinden bulunabilir.

Sürecin algoritmaları hakkında bir fikir sahibi olmak için, tüm programı aşağıdaki aşamalara ayırmak olur:

 1. Bilgilendirici ve analitik. Gelecekteki ebeveynlerin Ukrayna'ya gelişi, bir erkeğin bir androlog tarafından ön tedavisini içeren kapsamlı bir tıbbi muayene, sperm ile ilgili sorunlar, genetik materyalin kriyoprezervasyonu, tıbbi konsültasyonlar (seçilen hizmet paketinin şartlarına göre). Bu arada, birçok prosedür uzaktan yapılır, bu da sadece müşterilerin zamanından değil, paradan da tasarruf sağlar (seyahat için para harcamanıza gerek kalmıyor). Ancak kişisel ziyarete karar verirseniz o zaman transfer, VIP dairede konaklama, günde üç öğün yemek, tercüman ve diğer günlük konular dahildir. Üstelik - hukuki tavsiye, bireysel sözleşme hazırlanması.
 2. IVF + PGD programı ile gebelik elde etme aşaması. İn vitro fertilizasyonun kendisine (bir test tüpünde gebe kalma) ek olarak, bir dizi üreme manipülasyonunu içerir. Bu, donör yumurtalıklarının sınırsız sayıda hormonal uyarımı, yüksek kaliteli spermlerin (PICSI, IMSI) seçimi için gelişmiş yöntemlerin kullanılması, canlı embriyoların belirlenmesi, dondurulması, genetik tarama PGD / NGS, bebeğin cinsiyetinin belirlenmesi. Embriyo transfer için hazır oluşturulduktan sonra, pakete bağlı olarak (bekleme modu olsa da olmasa da), taşıyıcı anne sağlanır. Delux sınıfının paketlerinde, veritabanımızdan bir taşıyıcı anne seçme fırsatı vardır. Kliniğin doktorları, ana sonucu - hamilelik ve doğum - elde etmek için gerekli olan, taşıyıcı bir annenin rahim boşluğuna sınırsız sayıda embriyo transferi gerçekleştirir. Lojistik tarafındaki tüm programlar, Kanada yasalarına göre nakil sırasında ebeveynler ile taşıyıcı anne arasında bir hamilelik taşıma sözleşmesi imzalanacak şekilde kurulmuştur. Ayrıca, taşıyıcı anne ile gebelik anlaşması imzalarken Kanada yasalarının bağımsız Kanadalı avukatların varlığına ilişkin tüm gereklilikleri karşılanır. Feskov İnsan Üreme Grubu, konunun hem tıbbi hem de hukuki yönlerine saygı göstererek vize almak için anahtar teslimi bir çözüm sağladığı yerdir.
 3. Gebelik yönetimi aşaması. Prof. Feskov kliniği  tüm endişelerle bizzat  ilgilenir. Anne-baba adayları işlerini rahatlıkla yapabilir ve kliniğin uzmanları hamileliğin fizyolojik olarak ilerlemesini sağlar, her ayrıntı önemlidir. Bu aşamada Ukrayna veya Kanada'da bir çocuğun doğurganlığının izlenmesi gerçekleştirilir. Tüm ulaşım, konaklama, yemek vb. giderlere dahildir. Buna, Ukrayna pasaportu ve Kanada vizesi olan taşıyıcı anne için sigorta ve tazminat da  dahildir. Bu, sürecin tam yasal korumasını sağlar. Mücbir sebep (hamileliğin herhangi bir zamanda sona ermesi) durumunda, sıfırdan galip sonuca kadar yeni bir program yürütülür.
 4. Teslimat aşaması. Taşıyıcı annenin Kanada'ya gelişinden sonra Kanada'da gebelik ve doğum süreci devam ederken, ebeveynler Kanada Pasaportu beklerken yeni doğan bebeğin muayene ve gözetimi devam ediyor.
 5. Evrak işi aşaması. Avukatlarımızın yetkin ve sistematik çalışmaları sayesinde, Kanada'nın yürürlükteki mevzuatına uygun olarak hükümet yetkilileri ile verimli bir işbirliğine sahibiz. Bir bebeği yasallaştırmak ve gerekli belgeleri elde etmek için yasal prosedür tamamen geliştirilmiştir. Bu nedenle de hukuki destek garantili program aşamasına dahil edilmiştir.

Kanada'da çocuk için belgelerin yasal kaydı

Kanada'da üreme hukuku, insanlarda yardımcı üreme teknolojilerini düzenleyen oldukça zor bir hukuk alanıdır. Üreme mevzuatında birçok boşluk vardır, bu nedenle, davayı uzun ve maliyetli davalara götürmemek için deneyimli bir avukata danışmak gereklidir. 

Özellikle Yardımcı üreme teknolojileri, ülkedeki taşıyıcı annelik ve oosit / sperm bağışı Kanada İnsan Üremesi Yardımı Yasasına (Canadian Assisted Human Reproduction Act.) göre yasallaştırılmış ve düzenlenmiştir. Ona göre, gebelik taşıyıcısı ve genetik materyalin vericisi çocuğun ebeveyni değildir. Ancak, istenilen durumda, sürecin tüm tarafları, biyolojik ebeveynler ve taşıyıcı anne tarafından karşılıklı hak ve yükümlülüklerini, yani bir taşıyıcı annelik anlaşmasını düzenleyen özel bir anlaşma imzalanmalıdır.

Bu, embriyo transferinden önce yapılmalıdır. Ayrıca klinikler, embriyonun oluşturulması da dahil olmak üzere üreme prosedürleri için İnsan Üremesine Yardımcı Yasanın 8. bölümüne uygun olarak tüm katılımcıların tıbbi bir izin imzalamasını şart koşmaktadır. Oosit bağışı açık veya anonim olabilir. Ancak yasada, her halükarda, 18 yaşını doldurmuş bir çocuğun biyolojik ebeveyni ve doğumunun koşulları hakkındaki gerçeği öğrenmekle yükümlü olduğu bir değişiklik var. Ama bizim müşterilerimiz bu tür şeyler için endişelenmiyorlar, çünkü Feskov İnsan Üreme Grubu ile sözleşme, sürecin tüm aşamalarının tamamen anonim olması şartıyla Ukrayna'da imzalanıyor. Ve ülkemizde, taşıyıcı annelik ve bağış kullanımının gizliliği yasal olarak güvence altına alınmıştır.

Kanada yasaları, taşıyıcı anne veya yumurta / sperm donörünün hizmetlerini ücretli olarak kullanmasını dışlar. Genetik ebeveynler, yalnızca çocuk sahibi olmanın bir sonucu olarak ortaya çıkan gerçek masrafları taşıyıcı anneye geri ödeme hakkına sahiptir.

Bunun adı - özgecil taşıyıcı anneliktir, çünkü burada taşıyıcı anne ayrı bir ödül almıyor. Yukarıdaki yönetmeliğe uyum, ilgili Kanada yetkilileri tarafından sıkı bir şekilde izlenir ve sonuç olarak, suçluları ciddi para cezaları bekliyor. Lakin müşterilerimiz Kanada emniyet teşkilatlarıyla herhangi bir yasal ve bürokratik sorunları olmayacağından emin olabilirler. Çünkü taşıyıcı annenin tazminatı, kanunun tüm gerekliliklerine göre bir organizatör olarak şirket aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Şu anda, ülke hükümeti, ek masrafların taşıyıcı veya bağışçıya geri ödenmesine ilişkin kanunda değişiklik yapma aşamasındadır. En sadık taşıyıcı annelik yasası, Ontario ve British Columbia gibi Kanada eyaletlerinin yasalarıdır. Ontario ebeveynlik mevzuatı ve Çocuk Hukuku Reform Yasası'na göre, R.S.O. 1990, bir yenidoğan, taraflar arasında bir taşıyıcı anlaşması olması koşuluyla en fazla dört kişi için kaydedilebilir. Ve ayrıca taşıyıcı anne, doğumdan en geç 7 gün sonra çocuğ üzerine olan haklarından vazgeçti. Diğer durumlarda, amaçlanan ebeveynlerle akrabalık kurmak için bir mahkeme kararı gerekir.

Fransızca konuşan müşterilerimizin rahatlığı için, doğumu Montreal'de ayarlıyoruz. Rahatınıza saygı duyuyoruz, bu nedenle de, bebeğin doğumu gibi önemli ve heyecan verici bir olay sırasında, etrafınızda Fransızca konuşulacak!

Ama istenilen durumda, müşterilerimiz tüm program boyunca kendilerini güvende ve rahat hissederler. Çünkü kliniğin deneyimli avukatları her özel duruma göre her şeyi en uygun şekilde düzenler. Kanada'nın oldukça açık ve katı yasaları olduğu gerçeğinin yanı sıra, hala tuzakları var. İstenmeyen sonuca ulaşmada yasanın kasıtsız ihlaline ve belirli görevlere neden olabilirler. Ayrıca, üreme teknolojisi yöntemi% 100 başarılı değildir ve nihayet gebelik elde edildiğinde, ek büyük maliyetlere yol açabilir.

Uluslararası programımızı kullanarak müşteriler, Ukrayna'da hoş olmayan bürokratik sorunlar uzaktan çözüldüğünden ve Kanada'da müstakbel ebeveynler gerekli hedeflere göre gerekli yasaları kullandığından, "her şey endişelenmeden" modeline göre bir hizmet alırlar. Bağımsız Ukraynalı avukatlarımız, Kanada kanunlarını en iyi şekilde nasıl kullanacaklarını bilirler. Ukrayna hukuk alanında ve gerektiğinde - Kanada hukukunda başarılı bir şekilde çalışıyorlar,işte bu yüzden de en iyi sonuçları elde ediyoruz. Sonuçta, çocuk doğduğunda, aynı belgelerle çalışmanız gerekecek. Ve embriyonun nerede yaratıldığı - Kanada'da veya Ukrayna'da - büyük ölçüde gelecekteki ebeveynler ve Kanada eyaleti için önemli değil. Sonuç, fazla ödeme ve müşterilerin endişesi olmadan aynı.

 

Kanada'da doğum yapmanın avantajları

Bu eyalette doğumun en önemli avantajı, yeni doğan jus soli tarafından - otomatik olarak vatandaşlığın kazanılmasıdır. Ayrıca, ülke vatandaşları aşağıdaki bonuslara sahiptir:

 • çifte vergilendirme yok;
 • vatandaşlar nerede olurlarsa olsunlar hükümet tarafından korunmaktadır;
 • ücretsiz tıbbi bakım;
 • ücretsiz okul eğitimi;
 • uygun fiyatlı yüksek öğrenim, Üniversiteye giriş için kredi;
 • sosyal güvenlik;
 • hem Kanada'da hem de ABD'de yaşama, okuma ve çalışma fırsatı;
 • Vatandaşlar vize almadan dünyanın birçok ülkesini ziyaret edebilirler.

Ve tabii ki, yüksek tıbbi hizmet seviyesi ve doktorların nitelikleri, modern teknolojilerin ve yenilikçi ekipmanların kullanımı - Kanada'yı hamile kadınlar ve yeni doğanlar için en iyi ülkelerden biri yapıyor.

Ve Feskov İnsan Üreme Grubu ekibi, taşıyıcı anne ve gelecekteki ebeveynlere bunları sağlar:

 • en iyi hastanelerde doğum süreci;
 • doktor-jinekolog, kadın doğum uzmanı, çocuk doktoru hizmetlerinin sağlanması;
 • her aşamada hukuki destek (vize, bebek için vatandaşlık ve pasaport kaydı, istişareler vb.);
 • yemekli rahat konaklama (sadece Ukrayna'da IVF programı devam ederken);
 • havaalanında karşılama, transfer;
 • tercüman hizmetleri;
 • Konforlu bir konaklama için ilgili taleplerin çözümü.

BM sıralamasında Kanada, yaşam standartları, ekoloji ve tıbbi bakım açısından yaşamak için en iyi ülke olarak lider konumdadır. Buna karşılık, Feskov İnsan Üreme Grubu, sağlıklı bir bebeğin doğumuna giden yolda tüm sorunların rahatlığını, desteğini ve çözümünü garanti eder! Kanada'da doğumla birlikte VIP taşıyıcı annelik programı (+ oosit bağışı) hakkında tüm ek ayrıntılar kliniğin web sitesinde çevrimiçi sohbet yöneticisinden bulunabilir.

 

Önerilen
Popüler
BİZE YAZIN
BİZE YAZIN
Haberlerimize abone olun
İletişime geçeceğiz