Feskov logo

Ukrayna'nın hayatı ve savaş sırasında Feskov İnsan Üreme Grubu'nun çalışmaları

  Ukrayna'daki askeri eylemler beş aydır sürüyor, bu süre zarfında Ukraynalılar istikrarlı bir yaşam sürmeye, ülkeyi geliştirmeye devam ediyor ve tüm bunlar, saldırganın saldırılarını kahramanca püskürten ordu ve gönüllüler sayesindedir. Durum hala sıkıntılıdır, ancak yönetilebiliyor.

  Orta Ukrayna ve batı bölgeleri şu anda güvenliktedirler. Burada savaş yoktur ve şehirler bazı ilavelerle eski hayatlarını yaşıyorlar: ordu ve ekonomiğin iyileşmesi için uyumlu bir kaynak yaratılıyor. Orta ve batı bölgelerin hareketliliği de göçmenlerin buraya yerleştirilmelerinden kaynaklanmaktadır. Bu bölgeler, sağlık kurumlarının, anaokullarının, okulların, eğlence yerlerinin ve diğer işletmelerin işletilmesini gerektirir. Bir süre ara veren iş temsilcileri bile işlerine devam ediyor: restoranlar, spor salonları, eczaneler, mağazalar ve güzellik salonları açık.

  Ukrayna'nın başkenti, ayrıca yardım başkenti oldu,  çünkü burada çeşitli sosyal hizmetler, gönüllü kuruluşlar ve bağış toplama etkinlikleri ile bir tür “merkez” oluştu. Böylece Kiev, diğer ülkelerden, yabancı gazeteciler, gözlemciler, gönüllüler ve fotoğrafçı  misafirleri ağırlıyor. Ukrayna, askeri duruma rağmen Misafirperverliğine devam ediyor ve bu, halkımızın yenilmezliğini ve gücünü gösteriyor. Müzisyenler, aktörler, küresel şirketlerin temsilcileri insani yardım misyonları ve Ukraynalı meslektaşlarıyla yaratıcı işbirlikleri için Ukrayna'yı ziyaret ediyor. Kiev'de gün boyunca herkesin alışık  olduğu trafik sıkışıklığı, metro kalabalıkğı, ofis koşuşturması, askeri posta pulu satın alma sıraları, insani yardım toplaması ve akşamları Peyzaj Yolu'nda yürüyüş veya bir askeri durum molalarında  restoranda arkadaşlarla akşam yemeği. Akşam işten ayrılırken Richard Branson'ın şu anda Kiev'de olduğunu ve tüm dünyayı Ukrayna'ya yatırım yapmaya ve savaşmaya devam etmeye çağırdığını öğrenebilirsiniz.

   Ukrayna canlanmaya başlamıyor, artık canlandı ve yeni bir hızla nefes alıyor. Bazen haberlerden dolayı yavaşlıyor, ancak genel olarak kendinden emin, sabit ve nihai zaferin her şeyi yerine döndürmek üzere olduğuna ilham veriyor.  Bu arada, diğer ülkelerin büyükelçilikleri ve konsoloslukları, Kiev, Lvov'da hem de şu anda oldukça sakin olan diğer şehirlerde ziyaretçi kabul etmeye başladılar.

  Şu anda ekibimizin çoğu, ticari faaliyetlerin neredeyse tamamen normal hayata dönen  Kiev'de bulunuyor. Taşıyıcı anneler, üslerimiz, ekipmanlarımız ve uzmanlarımız güvende ve müşterilerimizin yeni aile üyesine sahip olma hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaya devam etme fırsatına sahipler

  Artık yöneticilerimize danışabilir, size en uygun programı seçebilir ve müşterinin programı Ukrayna'ya bile gelmeden istediği zaman başlatabileceği şekilde oluşturulmuş uzak paketten yararlanabilirsiniz.

  Covid-19 pandemisinin başlangıcında uzak paket üzerinde çalıştık ve bu paketimiz çok popüler oldu - onun yardımıyla düzinelerce çift sağlıklı bebeklerin mutlu ebeveynleri oldu. Dolayısıyla şu anda bile, her aşamada iyi kurulmuş mekanizmalar ve algoritmalar sayesinde başarıyla çalışıyoruz.

  Taşıyıcı annelik programlarımızdan birine uzaktan değil, Ukrayna'da kişisel bir mevcudiyetle katılmayı planlıyorsanız, o zaman bugün güvenli ve rahat bir şekilde Kiev'e demiryolu ile gidebilirsiniz - başkente aktarmasız gelen trenler:

  - Polonya’dan:

  Varşova, Przemysl ve Chelm gibi şehirler ’den.

  - Avusturya’dan:

  Viyana Şehri’nden

  - Macaristan’dan:

   Budapeşte’n

  - Çek Cumhuriyetinden:

   11 Haziran 2022'den itibaren, Polonya Przemysl'de aktarmayla Prag'dan bir tren başlatıldı.

  Ayrıca , Ukrayna sınırları araba ve otobüslere açıktır: kendi aracınızla veya düzenli ulaşım aracınızla gelebilirsiniz.

  Ukrayna üreme tıbbı ve taşıyıcı annelik alanında lider olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Bu zor zamanda bile, dünyanın her yerinden çiftlerin ailelerin yeni üyeye sahip olma hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz.

  Planlarınızı sonraya ertelemeyin - şimdi onları gerçeğe dönüştürmeye hazırız, çünkü savaşta bile yeni bir hayat yaratıyoruz!

   


  Önerilen
  Popüler
  BİZE YAZIN
  BİZE YAZIN
  Haberlerimize abone olun
  İletişime geçeceğiz