Feskov logo

Taşıyıcı annelik garantisi


  1. 🩺 Taşıyıcı anneliğin tam süreci: taşıyıcı annelik nasıl gerçekleşir ?
  2. 🤰 Taşıyıcı annelik garanti sürecinin aşamaları
  3. ⭐ Taşıyıcı Anneliğin Faydaları?
  4. 💊 Taşıyıcı anne seçmenin nüansları

Taşıyıcı anneliğin tam süreci: taşıyıcı annelik nasıl gerçekleşir ?

İnsanlar aie kurduklarında, doğal olarak hayatlarının devamını  istekli oğulları veya kızlarında görmek isterler. Ya olmuyorsa ? Bu durumda tıp, üreme teknolojilerinin kullanılması önerilir. İnsan üremesindeki ve genomikteki gelişmeler, insanlar için yeni fırsatlar yaratıyor.  Feskov Human Reproduction Group “gereksiz endişeler olmadan anahtar teslimi”  geliştirdiği taşıyıcı annelik paketleri, sağlıklı bir bebek doğurma şansını% 100 garanti ediyor!

Taşıyıcı annelik garanti sürecinin aşamaları

Taşıyıcı annelik gibi bir adım atmaya karar veren eşler bunun nasıl işlediğini genel olarak bilirler. Embriyo, doğum yapan ve çocuk doğuran taşıyıcı annenin rahmine aktarılan tüp bebek tedavisi sonucunda ebeveynin / vericinin genetik materyalinden oluşturulur.

Peki nereden başlayalım ? Süreç nasıl gidiyor? Her şeyi adım adım inceleyelim. Fiziksel mevcudiyet olmadan bazı aşamaların uzaktan tamamlanabileceğini belirtmek yerinde olacaktır.

  1. İlk/ bilgilendirici. Anne-babalar, arzulanan hizmetin türü olan Üreme Merkezini / Ajansını çoktan seçmişler ve bir anlaşma imzalamışlardır. O halde tıbbi tesisin bulunduğu ülkeye gelmeniz gerekiyor. Tabii görüşme, transfer, otel konaklama hazırlanıyor. Eşler kapsamlı bir şekilde incelenir, kontrol edilir, uzmanları ziyaret eder ve taşıyıcı anne / sperm / yumurta donörü rolü için adaylar seçilir.
  2. Hamilelik teşhisi. Bu aşama, taşıyıcı annelik adayının tıbbi muayenesini, donör yumurtalarının alınmasını (bağış durumunda), IVF, kromozom patolojileri için embriyonun PGD teşhisini ve taşıyıcı annenin rahmine transferini içerir.
  3. Hamilelik aşaması. Bu, taşıyıcı annenin hamileliğinin ilerleyişini, gerekli prosedürleri, testleri, sigortayı ve taşıyıcı anne için mali tazminatı doğrudan izlemektir.
  4. Doğum. Bu aşama, taşıyıcı annenin istenilen ülkede doğum yapması, yeni doğmuş bir bebeğin teşhisinin konulması ve doğum yapan kadına ücret ödenmesi sürecini içerir.
  5. Yasal sorunların çözümü. Bir çocuğu kaydettirme, ayrılış için belge hazırlama, ilgili sorunları çözme faaliyetlerini içerir.

Her aşama hakkında daha ayrıntılı bilgiyi, Üreme Merkezimizin web sitesinden elde edilebilir.

Taşıyıcı Anneliğin Faydaları?

Bu kadar hassas bir konuda başka bir kadının yardım etmesinin tavsiye edilebilirliğini düşünen gelecekteki ebeveynler, doğal olarak, bu üreme yönteminin faydalarını bilmek ister.

Süreçteki tüm katılımcılar için taşıyıcı anneliğin faydalarını gözden geçirelim. Böylece, gelecekteki ebeveynler şunları alır:

Gelecek ebeveynler için doğrudan ciddi bir üreme merkeziyle iletişime geçmenin en faydalı olduğunu belirtmek gerekir. Birincisi, bu kurum ilgisinin eksikliğidir ve ikinci olarak, tıbbi prosedürlere daha fazla fon harcanmaktadır. Prof. A.M. Feskov aydına İnsan Üreme Merkezi'nde garantili bir sonuca kadar ek ödeme yapmadan gerekli sayıda IVF döngüsü gerçekleştiriyoruz. Bundan başka, kendi profesyonel yöneticilerimiz, danışmanlarımız ve avukatlarımız var.

Taşıyıcı anne seçmenin nüansları

Gelecek ebeveynleri endişelendiren önemli noktalardan biri, taşıyıcı anne nasıl biri olmalıdır? Herhangi bir kadın bu rolde kendini deneyebilir mi? Taşıyıcı anne için belirli gereksinimler talepler:

Önemli olan kadının bunu neden yaptığını anlaması, sorumlu, kibar, nezih olması. Hamilelik sırasında vücuda zararlı alışkanlıklardan kurtulmalıdır. Kliniğimiz veri tabanından taşıyıcı anneler sağlar, ancak isterseniz bir akrabanızı veya kız arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Muayene sonrasında kadının sağlık durumu şartları karşılıyorsa programa kabul edilir. Bu durumda her şey daha ucuz olacak.

Garantili taşıyıcı anneliğin yasal sorunları:

Peki Ukrayna taşıyıcı annelik yasası ne diyor? Ülkemizin YÜT (Yardımcı üreme teknolojileri) alanındaki yasal tabanı oldukça gelişmiştir. Medeni ve Aile Kodları, ticari taşıyıcı annelik sürecindeki tüm tarafların haklarını ve yükümlülüklerini açıkça düzenler. Doğumdan sonra, taşıyıcı anne, yenidoğanı biyolojik ebeveynlere transfer etmekle genetik ebeveynler ise hizmetleri için ona belirli bir ücret ödemekle yükümlüdür. Yasa% 100 ebeveynlerin  tarafındadır, bu nedenle hemen doğum belgesine baba ve anne olarak kaydediliyor ve bürokrasiyi atlayarak belgeleri alıyorlar.

Avrupa ve Amerika'daki ofislerle işbirliği sayesinde, profesyonel avukat ekibimiz yasallaştırma konusunda geniş deneyime sahiptir. Bu nedenle, her şeyi halledip tüm belgeleri doğru bir şekilde düzenleyeceğiz.

Başlangıçtan bitene kadar

Klinik / kurum seçme aşamasından çocuğun doğumuna ve yasal kaydına kadar tüm taşıyıcı annelik sürecini kısaca gözden geçirdik. Ebeveynler Üreme Merkezi için karar verir vermez, prosedüre güvenle başlayabilirsiniz - kliniğe gitmek, test yaptırmak, gerekli muayeneyi yapmak vb. gibi.

Tabii ki, her aşamanın kendi nüansları vardır, ancak Feskov Human Reproduction Group'un garantili paketleri ile her şey birinci sınıf profesyonellerin elinde. Paketler farklı bütçelere ve farklı ihtiyaçlara göre uyarlanır. Bunların özellikleri, sözleşmede belirtilen tutarı bir kez ödemenin yeterli olması ve bilinçli ebeveynlik sürecinin tadını çıkarabilmenizde yatmaktadır. Ayrıca, Merkezin tüm programları etkinliğin mutlak başarısını garanti eder - kesinlikle sağlıklı bir kızınız veya oğlunuz olacak! Bizimle rahat bir konaklama geçirmeniz için tüm organizasyon, ulaşım, ev sorunlarını çözüyoruz! Bütün belgelerin hukuk ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde işlenmesinden sonra, yeni doğmuş bebeğiniz ile mutlu, tam teşekküllü bir aile olarak evinize dönersiniz!

Telefon: +380 57 760 48 29

Skype: surrogacy_feskov

Е-mail: info@feskov.comBİZE YAZIN
BİZE YAZIN
Haberlerimize abone olun
İletişime geçeceğiz