Feskov logo

Taşıyıcı annelik programına başlamadan önce KYC

  1. 🩺 Üreme tıbbında neden bu yaklaşımı uyguluyoruz?

Taşıyıcı annelik programına daha fazla katılım için elde edilen kişisel verilerinizin gizliliğini ve korunmasını çok ciddiye aldığımızı ve müşterilerimiz hakkındaki bilgilere yetkisiz erişimi hariç tuttuğumuzu belirtmek önemlidir.

Üreme tıbbında neden bu yaklaşımı uyguluyoruz?

Misyonumuz – yeni bir hayat doğurmak ve size ebeveynliğin mutluluğunu yaşatmaktır! Müşterilerimizin dürüstlüğüne inanıyoruz! Ancak 2022'nin başından beri iletişimde yaşanan zorluklar ve taşıyıcı annelik programının eylemlerinin çoğunu uzaktan gerçekleştirme zorunluluğu göz önüne alındığında - hizmet paketlerimizin olanaklarını akılcı bir şekilde kullanmak için tüm olası nüansları ve riskleri hesaba katmalıyız, ebeveyn olma hakkınıza saygı ve doğmamış bir çocuğun doğumu için tam sorumluluk ile denge kurmalıyız.

Feskov HRG kliniğinde KYC yaklaşımının kullanılmasının, hizmetin güvenliğinin garantisi ve üreme tedavisi alanında uzun yıllara dayanan başarılı çalışmalarımızın temeli olduğunu anladığınız için teşekkür ederiz.

Feskov HRG ile doğan her çocuk, ailenizde göreceği mutlu bir çocukluğu, sevgiyi ve güvenliği hak ediyor!

Bize güvenen ve özlenen ebeveynlik yolunda bizimle birlikte yürüyen ailelere minnettarız. En yüksek hizmet, teknolojilerini ve üreme tıbbında 25 yıldan fazla deneyimi kullanarak hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

 


Önerilen
Popüler
BİZE YAZIN
BİZE YAZIN
Haberlerimize abone olun
İletişime geçeceğiz