Taşıyıcı anneye hizmet sağlanması


Profesör A.M. Feskov’un taşıyıcı annelik merkezi ilk konsültasyondan bir çocuğun doğumuna kadar size eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunacaktır. Taşıyıcı Annelik Merkezi veri tabanından, sizin için bir çocuk taşıyıp  doğurmaktan mutlu olan 52 tane genç ve sağlıklı taşıyıcı anneyi görüp, seçebilirsiniz.

Merkezimizin bir özelliği, İnsan Üreme Kliniğinin yüksek tıbbi teknolojilerle benzersiz birleşimi, üreme tıbbı alanında profesyonel bir ekip ve uluslararası hukuk alanında yüksek nitelikli avukatlar, duyarlı ve disiplinli koordinatörler,tercümanlar, şoförler ve yabancılarla çalışmak için yöneticilerden oluşan Taşıyıcı Annelik ve Bağış Merkezi olmasıdır. Ancak gurur duyabileceğimiz en önemli şey, 52 ülkeden binlerce müşterimiz için taşıyıcı annelik programlarının uygulanmasında uzun yıllara dayanan deneyimimizdir.

Sizin için tam bir gizlilik içinde bir taşıyıcı anne seçebiliriz veya bunu Merkezimizdeki resepsiyonda şahsen veya uzaktan yapabilirsiniz, ayrıca size taşıyıcı anne ile şahsen veya Skype aracılığıyla tanışma fırsatı da sağlayacağız.

Taşıyıcı anne için en önemli şey, sizin için uzun zamandır beklenen bir çocuğu taşıyabilmesi ve doğurabilmesi için sağlığıdır. Merkezimiz, seçtiğiniz taşıyıcı anneyi dikkatlice kontrol edeceğimizi ve sağlık durumu hakkında size tam bir rapor sunacağımızı garanti eder. Merkezimizin istatistiklerine göre 10 adaydan 2'si taşıyıcı anne veri tabanımıza dahil edilmiştir.

Size taşıyıcı anne adayıyla göstermeden önce, kadın kapsamlı bir tıbbi muayene, bir psikolog konsültasyonu ve alkol / nikotin / uyuşturucu kontrolü için laboratuar kontrolünden geçer. Programı mümkün olduğu kadarıyla en kısa sürede başlatmak için, tüm taşıyıcı annelerimiz kapsamlı bir şekilde incelenmiştir, bu da bekleme sırasından kaçınmamızı ve bizimle iletişime geçtiğiniz anda programı hemen başlatmamızı sağlar.

Taşıyıcı annenin rahim boşluğuna bir embriyonun transferiyle tüp bebek programına hazırlık süreci ortalama 2 haftadan 1,5 aya kadar sürer. Hamileliğin başlangıcından, embriyo transferinden 3 hafta sonra, taşıyıcı annenizin hamileliğinin bakımı, koordinasyonu ve kontrolünde hoş işler başlar. Koordinatörlerimiz, ilk baş vurduğunuz andan çocuğun doğumuna kadar programın tüm aşamasında size mümkün olduğunca fazla bilgi sağlayacaktır.

Bebeğinizin doğumundan sonra, siz onunla iletişim kurmaktan keyif alacaksınız, avukatlarımızise o sırada, Büyükelçiliğe daha fazla başvurmanız veya çocukla ikamet ettiğiniz ülkeye gitmeniz için gerekli tüm belgeleri hazırlayacaktır.

Ortak amacımız - sağlıklı bebeğinizin doğmasıdır!

Sizi merkezimizde bekliyoruz!

Taşıyıcı annelerin veri tabanına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Taşıyıcı anneler

 

Feskov Human Reproduction Group’undaki taşıyıcı annenin hamileliğini izleme hakkında bir video izleyin

 

ABD, Avrupa Birliği, Kanada'da doğum

Feskov Human Reproduction Group, dünyanın her yerindeki ortaklarıyla çalışır.

Ve hastalarımız arasında en popüler hizmetlerden birine sahibiz. Bu Kanada, ABD, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Yunanistan, Belçika'da doğumdur.

Yeni bir hayatın doğuşu, bu her bir evli çift için mutluluk demektir. Ancak çoğunun hamile kalmayı ve çocuk sahibi olmayı engelleyen farklı sağlık sorunu vardır. Bu durumda yardımlı üreme teknolojileri (Yardımcı üreme teknolojileri) kurtarmaya gelir. İn vitro fertilizasyon, en tanınmış ve etkili Yardımcı üreme teknolojileri yöntemi olarak kabul edilir. Bunu insanlar doğal bir şekilde çocuk yapamadıkları zaman önerirler. Ve eğer çocuğun doğumunda zorluklar varsa, ancak eşler ebeveyn olma umudunu kaybetmiyorsa, “taşıyıcı annelik” hizmetini kendi amaçları için kullanabilirler.

Ortak amacımız - sağlıklı bebeğinizin doğmasıdır!

Sizi merkezimizde bekliyoruz!

 

Telefon: +380 57 760 48 29

Skype: surrogacy_feskov

Е-mail: info@feskov.comBİZE YAZIN
BİZE YAZIN
Haberlerimize abone olun
İletişime geçeceğiz