Feskov logo

Uzaktan garantili taşıyıcı annelik programı

 1. 🩺 Ebeveyn olmak için ihtiyacınız olan tek şey üç özel adımdır.

Koronavirüs pandemisi kontrolden çıktı, Dünya Sağlık Örgütü dünya çapında bir pandemi ilan etti. Pek çok insan kendi ülkelerinde kilitli kaldı. İlkbaharın başlangıcında üreme tıbbının yardımıyla ebeveynliğin mutluluğunu yaşamayı planlayanların şimdi durumunu hayal etmek bile zor. Taşıyıcı anneliğe izin verilen birçok ülkelerle önümüzdeki aylarda iletişim mevcut olmayabilir. Yok eğer sizin şu anda bir aile kurma vaktiniz geldiyse, hiçbir kısıtlama sizi rahatsız etmesin!

Feskov İnsan Üreme Grubu, COVID-19 pandemisiyle bağlantılı olarak karantina dönemi için özel uzaktan taşıyıcı annelik programları geliştirdi.

Koronavirüs çağı, sonuç getireceği garanti edilen bilgili ve önemli kararlar için bir zamandır.

İşte bu bizim, ebeveyn olmak isteyenler için çözümümüzdür.

Şu anda nerede olduğunuz önemli değil. Partneriniz ülkesinde dondurulması için sperm temin edebiliyorsa, biz de kendimize ulaştırabiliriz. Ve tabii yakın gelecekte hayaliniz gerçek olabilir - ebeveyn olabilirsiniz.

Tüm FHRG paketlerine kriyosperminizi veya kriyo-embriyolarınızı herhangi bir yerden taşıma hizmetini dahil ettik.

Bu, donmuş materyaliniz (sperm veya embriyo) bizdeyken taşıyıcı annelik programınıza başlayabileceğimiz anlamına gelir. Ve bunun için kliniğe gelmenize gerek yok. Detayları netleştirmek için yöneticimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bu uzaktan taşıyıcı annelik programı için mükemmel paket VIP'dir.

Bu zaten hamilelik için ihtiyacınız olan her şeyi içerir, sadece eşinizin spermine ihtiyaç vardır.

Uzaktan Taşıyıcı Annelik Programının Sıralanması

 

Taşıyıcı Annelik Programının

Ayrıca en değerli arzularınızı kabul etmeye ve isteğiniz doğrultusunda programı tamamlamaya hazırız:

 • egzotik bir donörün bağışçının seçimi
 • Avrupalı bir donör /bağışçının seçimi
 • “her şey dahil” programlarda doğmamış çocuğun cinsiyetinin seçimi.
 • bekleme listesi olmaması

Ve bütün bunların hepsi, Feskov İnsan Üreme Grubu paketleri içinde karşılıklı sadık şartlara bağlıdır. Biz yeter ki sizin ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi tanımlayın, bize bildirin ve her şey ihtiyaçlarınıza ve mali durumunuza göre mümkün olan en iyi şekilde yapılacaktır.

Maksimum sonuç almaya alışkın olanlar için - hizmetinizde FHRG'nin en iyi 25 yıllık çalışmasını içeren DeLuxe paketi hizmetinizdedir . Bu, Ukrayna'daki taşıyıcı annelik klinikleri arasında analogları olmayan en yüksek sınıftan bir hizmettir.

Daha ekonomik bütçeye sahip olanlara da açığız - Denge (Balance) ve Konfor (Comfort) paketleri, sınırlı bir bütçeyle bile sonuçlara ulaşmanızı sağlar.

Programların her biri, ebeveynlik için etkili bir yoldur! Şimdi ve küresel bir karantinada.

Ebeveyn olmak için ihtiyacınız olan tek şey üç özel adımdır.

İlk adım: Siz sperminizin kalitesini incelemek ve numuneleri dondurmak için ikamet ettiğiniz ülkedeki partnerlerimizin kliniğine geliyorsunuz. Daha sonra sperm örnekleri Ukrayna'ya gönderilir.

İkinci adım: Profesör Feskov'un kliniğinde, bir donör yumurta ve sperminizin yardımıyla taşıyıcı annenin hamileliğini sağlıyoruz.

Üçüncü adım: Çek Cumhuriyeti, Belçika, Büyük Britanya, ABD, Kanada, Portekiz, Yunanistan veya Ukrayna'da taşıyıcı annenin doğum yapması (ülke seçimi her hastanın bireysel durumuna bağlıdır)

Ve belirli tarihinde, uzun zamandır beklenen çocuğun doğum saatine kadar seçtiğiniz ülkeye varabilirsiniz.

Aynı zamanda bu kendi ülkelerinde halihazırda donmuş embriyoları olanların ebeveynliğini ertelememek için de büyük bir fırsat.

Ukrayna'da bir taşıyıcı anneye embriyoların taşınması ve transferi ile ilgili bir program uygulamaya hazırız, doğum için ise size gelebilir.

 

:

Programa neler dahildir:

 • İstenilen sayıda embriyonuzun ve spermin taşınması
 • doğmamış çocuğun cinsiyetinin seçimi
 • taşıyıcı anneye embriyo transferi
 • doğum yapmasına kadar taşıyıcı annenin garantisi
 • Çek Cumhuriyeti, Belçika, Portekiz, Avusturya, Yunanistan 'da doğum

Mevcut olan duruma anlayış duyuyoruz, ve bu yüzden de yeni paketler yarattık. Uzaktan VIP Garantisi ( VIP Guarantee Remote) ve Uzaktan Denge Garantisi (Balance Guarantee Remote )paketleri, ülkenizin karantina dönemi için geçerlidir. Karantinanın sonunda, size garantili ebeveynlik şansı verecek olan standart şartlarda VIP Garantisi ( VIP Guarantee) ve Bakiye Garantisi (Balance Guarantee) paketlerine geçmeniz gerekir.

Uzaktan programı hepsi bireyseldir, ancak birkaç genel hüküm vardır:

 1. Sözleşmeyi imzalamadan önce tıbbi ve hukuki danışmanlık ücretsizdir.
 2. Tıbbi muayeneler (kan ve sperm testleri) FHRG ortak kliniklerinde yapılmalıdır.
 3. VIP Güvence Uzaktan Paketinin şartlarına göre, Profesör A. Feskov'un İnsan Üreme Merkezi belirli cinsiyet ile sağlıklı bir çocuğun doğumunu garanti eder. Düşük yapılması durumunda, çocuğun doğumdan önceki hamilelik / ölüm süresine bakılmaksızın, amaçlanan ebeveyn bir çocuk sahibi olana kadar tüm program masrafları bize ait olacak şekilde yürütülecektir.
 4. AB'de çocukların doğduğu ülkeler: Çek Cumhuriyeti, Belçika, Portekiz, Avusturya, Yunanistan, Hollanda. Ülke bireysel duruma göre belirlenir.
 5. Hukuki destek, ebeveynlerin ikamet ettikleri ülkeye bağlıdır. Doğum belgesinin kaydından bebekle eve gitmek için gerekli tüm belgelerin kaydına kadar.

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz, ihtiyacınız olan her konuda size yardımcı olmaya isteklidir.

Eğer siz taşıyıcı annenin doğum yapmasını teklif ettiğimiz listelenen ülkelerden birinin vatandaşıysanız, bu size ek bir avantaj sağlayacaktır! Programın ana son kısmı evinizde ve sizin kontrolünüz altında gerçekleşecek. Doğumdan sonra, çocuğa bir doğum belgesi verilir, ortak avukatlarımız, ebeveynin ülkesinin vatandaşlığını almada ve yenidoğanın genetik annesini, eşini ve yasal annesini tanımak için basitleştirilmiş evlat edinme prosedürünü yürütmede yardımcı olacaktır. Eğer dilerseniz kendi uzmanınızı buna dahil edebilirsiniz.

Günümüzde mevcut olan zor koşullarda, teklifimiz benzersizdir: sınırların kapatılması bile, uzun zamandır beklenen ebeveynlik yoluna başlamanızı engelleyemez! Aslında size bir mucize sunuyoruz - imkansız göründüğü bir zamanda bile, gerçekten sağlıklı bir çocuğun gerçek ebeveyni olmak.

 

 

 


Önerilen
Popüler
BİZE YAZIN
BİZE YAZIN
Haberlerimize abone olun
İletişime geçeceğiz