Feskov logo

KONUK HİZMETLERİ

Kharkov'a hoş geldiniz
Konuk hizmetleri hoş geldinizv Konuk hizmetleri hoş geldinizv Konuk hizmetleri hoş geldinizv
Konuk hizmetleri hoş geldinizv Konuk hizmetleri hoş geldinizv
 • Kiev ve Harkov şehirlerindeki kliniğimizin programında kaldığınız süre boyunca her düzeyde misafir hizmetleri vardır . Yemekler konaklama birimine dahildir. Sadece gelmeniz gerekiyor

  Tıbbi prosedürlerin ve ek muayenelerin rahat bir şekilde gerçekleştirilmesi için programlarımızın katılımcılarına transfer sağlıyoruz. Bu size zaman ve para kazandıracak. Size en iyi uçuşu, Ukrayna'da seyahat etmek için en iyi zamanı sağlayacağız. Malların, ilaçların taşınmasına yardımcı olacağız, gerekirse evcil hayvan taşıma sorununu çözeceğiz.

 • Size kolaylık sağlamak için - en yoğun müşteri için bile uçak bileti rezervasyonu için ücretsiz bir hizmet, biletler satın alacağız ve zaman kazanmak için en iyi rotayı yapacağız, böylece bize neşeli, geleceksiniz ki üreme ve çocuğun doğumu zaferine hazır olacağız.


  Müşterilerimiz Kharkov ve Kiev'i ziyaret etmekten tam lezzet alabilirler: bu mükemmel Ukrayna mutfağı ve kapsamlı bir kültürel program (parklar, müzeler, en eski hayvanat bahçesi, yunus akvaryumu, sirk, eğlence merkezleri), alışveriş turları ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.
SİZE GENİŞ OTEL SEÇENEKLERİ İLE SAĞLIYORUZ:

Konuk hizmetleri Ayrıca yumurtlamayı teşvik etmek için gelen müşterilerimiz için, kliniğimizin misafir odalarında kalmak için çok uygun bir hizmet (hepsi tek bir yerde) sunabiliriz.
Konuk hizmetleri Şoförlerimiz sizlere Kharkov şehrinin en iyi ve en gizemli yerlerine ilginç geziler, Ukrayna lezzetiyle alışveriş turları ve unutulmaz izlenimler sunacaklar.
Konuk hizmetleri Yoğun bir günün ardından, klinikte muayene veya yumurtlamanın uyarılmasından sonra, garip bir şehirde sıkılmayacaksınız - burada yabancı biri yok!


Konuk hizmetleri:

Transfer (havaalanında ve Kharkiv'deki tren istasyonunda ücretsiz buluşma);

Transfer (Ukrayna'daki tüm havalimanlarında ve tren istasyonlarında buluşma ve görüşme) fiyat listesinde ödenir;
Kişisel sürücü sağlamak;

Otel seçimi, rezervasyon hizmetleri ve rezidans organizasyonu (ücretsiz) ;

Bir tercüman.
KONUK HİZMETLERİ 20
KONUK HİZMETLERİ 21
KONUK
KONUK HİZMETLERİ 23
KONUK HİZMETLERİ 22
KONUK HİZMETLERİ 23
KONUK HİZMETLERİ 24
KONUK HİZMETLERİ 25
KONUK HİZMETLERİ 26
KONUK HİZMETLERİ 27
Müşterilerimizin her biri, Kharkiv şehrinde boş zamanlarında boş zamanlarını ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına göre düzenleyebilecek. Profesyonellerden oluşan bir ekip hayallerinizin gerçekleşmesi için çalışmaktan mutlu olurken, siz de sessizce hayatın tadını çıkarabilirsiniz - uzun zamandır beklenen bir bebeğin hamile kalması ve doğumu.

ile işbirliği yapıyoruz:

 • uber
 • booking
 • visa
 • mau
 • british airways
 • premier
 • tripadvisor
contacter

Ziyaretinizin organizasyonu ile ilgili tüm sorularınız için koordinatörlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Telefone: +380 57 760 48 29
Skype: surrogacy_feskov
Е-mail: info@feskov.comBİZE YAZIN
BİZE YAZIN
Haberlerimize abone olun
İletişime geçeceğiz