Feskov logo

Kendi taşıyıcı anneniz

Kendi taşıyıcı annenizle sınırsız IVF denemesi 17 000 / 28 500€
Avantajları
 • 1

  Paket maliyeti

 • 2

  Garantili IVF

 • 3

  Kendi taşıyıcı anneniz

project

Bu pakette kullanılan teknolojiler hakkında daha fazla bilgi edinmek için videoyu izleyin. Videonun tamamını izleyinFeskov human reproduction group, "Tüp Bebek + Kendi Taşıyıcı Anne" hizmetini sunmaktadır. Bu programın bir parçası olarak, bebeğinizi taşıyacak bir kadını bağımsız olarak SAĞLAYABİLİRSİNİZ. Onu kliniğimize getirmeniz gerekecek ve eğer bütün gerekli tıbbi gereksinimleri karşılıyorsa,o zaman sizin taşıyıcı anneniz olur.

Bu programı, taşıyıcı annelikten yararlanarak kısırlıkla baş edebilen ve çocuk doğurabilenlerin çemberini genişletmek için oluşturduk. Bu hizmet, öncelikle kendilerini taşıyıcı anne olarak sunmaya hazır akrabaları veya arkadaşları olan düşük gelirli aileler için uygundur. Ayrıca, bu program, yasal açıdan bakıldığında, taşıyıcı anne hizmetlerini kendi ülkelerinin vatandaşlığı ile kullanmak daha uygun olacak yabancı vatandaşlar için ilginç olacaktır. Örneğin eğer siz Brezilya vatandaşıysanız ve Ukrayna'da sunulan yüksek kaliteli üreme hizmetlerini kullanmak istiyorsanız (taşıyıcı annelik artı cinsiyet seçimi ve sağlıklı bir embriyo seçimi), taşıyıcı annenizi üreme programının uygulanması için merkezimize getirebilirsiniz.

Bu paket üzerindeki çalışmalar, standart paketlerimizle aynı prensiplere göre yürütülür, ancak bu durumda hizmetlerimiz programın Medikal kısmından başlar.

Dikkat! Kendi taşıyıcı anneniz hizmeti sadece Konfor ve VIP paketleri ile uyumludur!

Hem kendi yumurtalarınız hem de bağışlanan yumurtalar kullanılabilir.

Paket

Hizmetler

IVF

Sağlıklı bebek garantisi

Risk kapsamı (IVF, gebelik, hukuki destek)

İVF için kendi yumurtalarınız

Bağış

Cinsiyet seçimi

Geri ödeme hizmetleri

Yasal destek

Müşteriler için konaklama ve yemekler

Comfort Guarantee

17 000 EURO

Sınırsız

+

12. haftaya kadar

+

Sınırsız

-

-

-

+

VIP Guarantee

28 500 EURO

Sınırsız

+

doğuma kadar

+

Sınırsız

+

+

+

+

 

Tüp bebek programının özellikleri + Taşıyıcı anneniz Konfor koşulları altında 17.000 Euro.

Bizim işbirliğimiz basit ve açık kurallara göre gerçekleşir. Bize taşıyıcı anneniz olacak bir kadın sağlıyorsunuz ve biz gebeliğin gerçekleşmesi için gerekli olan her şeyi yapıyoruz ve çocuk sahibi olma hedefine ulaşabilirsiniz.

Tüp bebek aşaması, yumurtlamanın uyarılması ve kadından olgun yumurtaların alınması ile başlar. Yumurtalar satın alınabilir veya bağışlanabilir. İkinci durumda, katı bir seçimin yapıldığı kapsamlı bir oosit donör veri tabanından bir seçim sağlıyoruz. Oosit veri tabanındaki tüm kadınlar, altta yatan genetik hastalıklar açısından test edilir. Sizinle en büyük fenotipik benzerliğe sahip kadının donör yumurtasını seçebileceksiniz.

IVF'de bir sonraki adım, in vitro fertilizasyondur.

Eğer erkeğin spermi kalitesiz ise, ek olarak bir canlı spermin döllenmeyi gerçekleştirmek için yeterli olduğu ICSI teknolojisi kullanılır. Daha sonra döllenen yumurtalar 5-7 gün süreyle özel bir kuluçka makinesine yerleştirilir. Preimplantasyon genetik teşhis yapılır.

IVF'nin —- son kısmı, sağlıklı bir embriyonun taşıyıcı annenin rahim boşluğuna transferidir. 2 haftalık transferden sonra gebeliğin devam etmesini sağlayan özel hormonal tedavi uygulanır. 2 hafta sonra gebelik testi ve bir hafta sonra ilk ultrason muayenesi yapılır.

 Paketin ücretine şunlar dahildir:

 • PGD / NGS embriyolarının implantasyon öncesi teşhisi.
 • Sağlıklı bir embriyo seçimi.
 • Rahim boşluğuna sınırsız sayıda embriyo transferi
 • % 100 garantili gebelik
 • Hamilelikten önce gerekli tüm hizmetlerin yerine getirilmesi

Eğer program kendi oositleriniz ile yapılıyorsa 2 uyarı yapılır ancak burada yaş ayarlaması vardır.

Bizim koordinatörümüz ve doktorumuz, taşıyıcı annenize gebeliğin 12. haftasına kadar rehberlik edecektir. Genetik ebeveynler için varışta konuk hizmetleri sağlanmaktadır. Ancak, taşıyıcı annenin davranışının tüm sorumluluğu size aittir!

Tıbbi prosedürlerden geçmesini, gerekli davranış kurallarına uyması - bunları kendinizin kontrol etmeniz gerekecek. Ayrıca çocuğun hamilelik, doğum ve yasal kayıt işlemlerini de kendiniz düzenlersiniz.

Avukatımız program başlamadan önce kliniğimizle ilişkinizin tüm önemli noktalarının detaylı bir şekilde anlatıldığı ve sorumluluk alanlarının dağıtıldığına dair sözleşme düzenler.

 

VIP paketi koşulları altında Tüp bebek programı özellikleri + kendi taşıyıcı anneniz

VIP paketi için kendi taşıyıcı anneniz programını da seçebilirsiniz. Bu durumda, çocuğun cinsiyetini seçme ve bir dizi başka üreme hizmetlerinden yararlanma olanağına sahipsiniz. Ayrıca VIP paketi tam yasal destek sağlar.

Paket ücretine dahildir:

 • Yumurtalarınızı döllemek için sınırsız sayıda deneme.
 • Özel sperm seçimi yöntemleri PICSI, IMSI.
 • Preimplantasyon genetik teşhis. Sağlıklı bir embriyo seçmek.
 • Doğmamış çocuğun cinsiyetinin seçimi.
 • Sağlıklı embriyoların uterus boşluğuna sınırsız sayıda transferi.
 • Teslimattan önce refakatçimiz.
 • İşçilik teslimatı.

Lakin, taşıyıcı anne seçmenin tüm sorumluluğu hala size aittir.

VIP paketi, doğumdan önceki sürecin tam tıbbi desteğini sağlar. Hamileliği tam olarak yönetiyoruz ve herhangi bir zamanda gebelik sonlandırılırsa bütün riskleri karşılıyoruz.

Yasal destek, çocuğun doğum belgesinin kaydedilmesini ve belgelerin devletinizin konsolosluğuna (Ukrayna topraklarında) sunulmasını içerir.

Tüp bebek + kendi taşıyıcı anneniz hizmetlerinin avantajları

IVF + kendi taşıyıcı anne paketinizin avantajları şunları içerir:

 • Cazip maliyet.
 • Taşıyıcı annenin hizmetlerini bekleme listesi olmadan kullanabilme imkanı.
 • Eğer taşıyıcı anne, sizin ülkenizin vatandaşı ise yasal kolaylık.
 • Klinik, taşıyıcı annenin davranışlarından sorumlu değildir.
 • Doğumdan sonra evrakların ödenmesine ilişkin yasal sorun tamamen taşıyıcı annenize aittir.
 • Sizin için pek çok sorun yaratabilecek dolandırıcılarla iletişim kurma riskiyle karşı karşıyasınız.
 • Taşıyıcı annenin programı tamamlamayı reddetmesi ve bu durumda ödenen paranın yakılması (Konfor paketi için).

Uyarmamız gereken potansiyel riskler Önerilerimiz

Diğer kurumlardan taşıyıcı anne alınmasını önermiyoruz. Çünkü insanlar  o kurumların taşıyıcı annelerinin hizmetlerini olabildiğince sık kullansınlar diye hamileliğin sonlandırılmasına kadar her türlü numarayı kullanırlar. Böylece de daha fazla para kazanmış olurlar. Eğer yine de böylesine zor bir yoldan gitmeye karar verirseniz ve üçüncü taraf bir kurumdan bir taşıyıcı anne seçerseniz, aday seçerken çok dikkatli olmanız gerekir. Konfor paketini seçerken yalnızca bir taşıyıcı anne ile çalıştığımızı da unutmamak önemlidir. Taşıyıcı anneniz herhangi bir nedenle programı reddederse, önceki anlaşma kapsamında başka bir kadının hizmetlerini kullanamazsınız ve yeni bir anlaşma imzalamanız ve hizmetlerimiz için yeniden ödeme yapmanız gerekecektir.

Eğer VIP paketini seçerseniz, istenilen sonuç alınana kadar sizinle birlikte çalışırız ve bu durumda ilk adayın herhangi bir nedenle reddetmesi durumunda taşıyıcı anneyi değiştirmek mümkündür.

Eğer taşıyıcı annenizle bize gelmeniz için özel bir nedeniniz yoksa, o zaman biz size yine de çocuğunuzu taşıyacak kadını  taşıyıcı anneler veri tabanımızdan seçmenizi tavsiye ederiz. Feskov insan üreme grubu, bu hizmetlerde birlikte çalıştığı kadınlardan oluşan çok katı bir seçim gerçekleştiriyor. Eğer bizim veritabanımızdan çocuğunuzu taşıyacak bir kadın seçerseniz, size programı başarıyla tamamlayarak çocuğun doğumunu garanti edebiliriz. Bu, en uygun ve en rahat seçenektir. Yine de, istenilen seçiminize  saygı duyuyoruz ve her halükarda bebek sahibi olmanıza yardımcı olmaya çalışacağız, işimizin üzerine düşeni olabildiğince verimli bir şekilde yerine getirerek sonucu alacağız.Toplam tutar:
17 000 / 28 500€
Feskov İnsan Üreme Grubu tarafından sağlanan hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sizi seçilen hizmetin yöneticisine bağlayacağız. Kısa süre içinde sizinle iletişime geçilecektir.


Bu siteye göz atarak,Sözleşmede belirtilen kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş olursunuz.
BİZE YAZIN
BİZE YAZIN
Haberlerimize abone olun
İletişime geçeceğiz