Feskov logo

Blog

Уkraynalı taşıyıcı anneler İngiltere'ye seyahat edebilecek

İngiltere Hükümeti, Ukraynalı kadınların yakın gelecekte, üreme tıbbı alanındaki bu yöntemi kullanma gerekliliği olan İngiliz çiftler için taşıyıcı anne olarak görev alması durumunda ülkeye vize alabileceğini duyurdu.

Aug 21, 2023
Details
Garanti edilen doğurganlık programlarına karşı garanti edilen tazminat programlarının avantajları

Bugün, doğurganlık tıbbının giderek daha popüler bir alanı olan taşıyıcı annelik sayesinde, çeşitli tıbbi nedenlerden dolayı geleneksel yöntemle çocuk sahibi olamayan insanlar, genetik çocuklarının ebeveynleri olma imkanına sahip oluyorlar.

Mar 30, 2023
Details
Taşıyıcı annelik programına başlamadan önce KYC

Know your client (KYC) müşterini tanı – doğmamış çocuk ve taşıyıcı anne ile ilgili etik ilkelerden hareket etmeyi sağlayan basit bir tanımlama süreci ve taşıyıcı annelik programının uygulanma aşamalarından biridir.

Mar 27, 2023
Details
Berlin’de görüşüyoruz:Kinderwunsch Tage 26-27 Mart tarihlerinde gerçekleşecek

26-27 Mart tarihlerinde Berlin 2021, Kinderwunsch Tage  yardımcı üreme tıbbı alanında tüm Avrupa için önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak .Anılan sergi geleneksel olarak dünya çapında milyonlarca insana mutlu ebeveynler olma şansı veren bilgi, deneyim ve ileri teknolojileri paylaşmak için  farklı ülkelerden uzmanları bir araya getirecek.

Feb 11, 2022
Details
Uluslararası taşıyıcı annelik programı Ukrayna-Kanada

Yardımcı üreme teknolojilerinden yardım isteyen çocuksuz çiftler ve bekar kişiler, ülkede gelecekteki çocuklarının vatandaşlığının yasallaştırılmasıyla sorunsuz bir şekilde makul bir parayla kaliteli bir hizmet almak isterler. Ukrayna, taşıyıcı anneliğin başarılı bir şekilde uygulanması için en iyi koşullara sahip olan ülkelerden biridir.

 

Apr 20, 2021
Details
Uzaktan garantili taşıyıcı annelik programı

Feskov İnsan Üreme Grubu, COVID-19 pandemisiyle bağlantılı olarak karantina dönemi için özel uzaktan taşıyıcı annelik programları geliştirdi.

Apr 29, 2020
Details
Ukrayna'nın hayatı ve savaş sırasında Feskov İnsan Üreme Grubu'nun çalışmaları

Savaşa rağmen yaşamaya devam eden ve yeni bir hayat kuran millet mutlaka kazanır!

Apr 29, 2020
Details
Taşıyıcı anneliğin Avrupa’da fiyatı

İsveç, Fransa, Norveç, Almanya ve Avusturya'da, taşıyıcı anne hizmetlerinin kullanılması yasaktır. Rusya, Polonya, Gürcistan ve Ukrayna'da - resmi düzeyde buna izin verilmektedir. Avrupa’nın diğer ülkelerinde ise, taşıyıcı annelik kısıtlamalarla kullanılır veya kanunla düzenlenmez. Farklı ülkelerde taşıyıcı annelik maliyeti de oldukça farklıdır.

Dec 25, 2017
Details

  Önerilen
  Popüler
  BİZE YAZIN
  BİZE YAZIN
  Haberlerimize abone olun
  İletişime geçeceğiz