Feskov logo

Bekarlar için taşıyıcı annelik


  1. 🩺 Bekarlar için taşıyıcı annelik süreci
  2. 🤰 Bekarlar için taşıyıcı annelik yasaları
  3. ⭐ Taşıyıcı annelik ve evlat edinme. Hangisini seçsem ?
  4. 💊 Ek hizmetler

Gerçek dünya, hayata alternatif bakış açıları dikte ediyor - gittikçe daha fazla erkek ve kadın evlilik ve birlikte yaşamaya ilişkin geleneksel fikirlerden uzaklaşıyor. Ama her bir kişi, cinsiyeti ve medeni durumu ne olursa olsun, bir zamanlar bir çocuğunun olmasını düşünür. Ama artık yalnız bir insan bile İlerleyen teknolojiler sayesinde, üremesini dünya'da bırakmayı bekleyebilir. Tüp bebek ve yumurta bağışı ile taşıyıcı annelik, bekar kişilerin ebeveyn olmanın ne anlama geldiğini hissetmeleri için etkili bir çözümdür.

Bekarlar için taşıyıcı annelik süreci

  1. Veri toplama, tıbbi muayeneler, analizler, optimal tedavi türünün seçimi
  2. Taşıyıcı anne rolü ve gerekirse oosit / sperm donörü rolü için adayların seçimi
  3. Kendi veya donör genetik materyali (yumurta, sperm) ile standart IVF protokolü ve canlı bir embriyonun taşıyıcı annenin rahmine aktarılması
  4. Taşıyıcı annenin hamileliği ve doğumu

Sürecin klasik ebeveynlikten temel farkı: "in vitro" ile hamile kalırken, gelecek annenin yumurtası ve donör spermi veya gelecek babanın spermi ve donör yumurta alınır.

Feskov Human Reproduction Group doğrulanmış taşıyıcı anneler ve herhangi bir fenotipin bağışçılarından oluşan kapsamlı bir veritabanına sahiptir. Seçilen tedavinin bulunduğu pakete bağlı olarak, ebeveyn olacak herkesin bir bağış veya taşıyıcı annelik adayı ile şahsen tanışmak için hakkı vardır.

Taşıyıcı anneler

Bekarlar için taşıyıcı annelik yasaları

Taşıyıcı annelik hakkında dünya konumu çelişkilidir. Bu nedenle, yasal incelikler oldukça zor ve yerel yasalara bağlı olarak değişiklik gösterir. Bunu planlayan bir çift değil de eşi olmayan bir ebeveyn olduğunda durum daha zor hale gelir.

Ukrayna devletinde, bu tür hizmetlere kanunen resmi olarak izin verilmektedir, ancak embriyo transferi için evlilik cüzdanı gereklidir. Ama siz, bahsedilen kanunun olduğu başka bir ülkeye gidebilirsiniz!

Kliniğimizin ekibi, resmi olarak evli olmayan bekar hastaların rahatlığı için bir dizi özel hizmet geliştirmiştir:

Mesela, Birleşik Krallık'ta taşıyıcı anneliğe izin verilir, ancak aslında, çocuğun kaderi her durumda mahkeme tarafından belirlenir ve o, yalnızlık tarafında değildir. İsrail'de resmi olarak evli olmanız şarttır. ABD'de ise mevzuat eyaletten eyalete değişiyor, bu yüzden bu konuda çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Aşağıdaki ülkelerde, yasa ,partneri olmayan kadınlar için taşıyıcı anneliğe izin vermektedir:

İstenilen durumda, kliniğin uzmanları herkese uygun bir seçenek seçecektir.

Taşıyıcı annelik ve evlat edinme. Hangisini seçsem ?

Bekarlar için ikinci seçenek evlat edinmedir. Birinin terk edilmiş bir çocuğu sevmek istemesi her zaman güzeldir.

Karşılaştırma için her iki yöntemin avantajları ve dezavantajları:

Bu iki seçenekten herhangi birinin uygunluğundan uzun süre bahsedebilirsiniz. Ama kesin olan bir şey var - taşıyıcı annelik biyolojik bir çocuğu kocanız veya partneriniz olmadan sevmenize ve ona bakmanıza izin veriyor. En önemlisi - olumlu bir tutum ve başarıya olan güvendir! Ve Profesör Feskov'un kliniğinin personeli, programın tüm aşamalarında size olabildiğince rahat, güvenli ve verimli bir şekilde rehberlik edecektir. Ve çok yakında bebeğinizi kucağınıza alabileceksiniz!

Muhteşem fırsatlar çağında, modern erkekler ve kadınlar hayatlarını kendi zevkleri için yaşamayı, parlak bir kariyer, iş kurmayı ve hayallerini gerçekleştirmeyi göze alabilir. Aynı zamanda "peki ya çocuk?" Sorusunu netleştirmek oldukça mantıklı.

21. yüzyılın karakteristik bir özelliği, evlilik, evlilik cüzdanı vb. gibi geleneksel aile kavramlarının reddedilmesidir. Çoğu zaman insanların yaşlandıkça bir önemli hayalleri oluyor o da - soyunuz devam etmesidir.

Ek hizmetler

Profesör A.M. Feskov’un taşıyıcı annelik merkezi resmi olarak evli olmayanlar için taşıyıcı anne ve yumurta donörünün katılımıyla tüp bebek programı yürütme fırsatı sunar.

Eşsiz hizmetlerimizle babalık ve annelik mutluluğunu bizimle birlikte bulabilirsiniz:

Taşıyıcı anne adaylarını Skype üzerinden tanıyabilir ve uygun tıbbi hazırlıktan sonra seçtiğiniz taşıyıcı anne ile embriyolarınızın kendisine transfer edileceği ülkeye gidebilirsiniz. Size dünyanın herhangi bir ülkesinde taşıyıcı annenin doğurmasını sağlıyoruz;

Yumurta donörleri

Bundan başka, taşıyıcı anne ile şahsen tanışma konusunda benzersiz bir hizmet sunuyoruz.

Bir donör seçtiğinizden sonra, sperminizle bir IVF programı yürütüyoruz. Ortaya çıkan embriyolar dondurulur ve evli olmayan çiftler için taşıyıcı anneliğe izin verilen başka bir ülkeye nakledilir. Size, taşıyıcı annenin dünyanın herhangi bir ülkesinde doğum yapmasını sağlıyoruz;

Evli olmayan çiftler için taşıyıcı anneliğe izin verilen ülkelerin kliniklerinde hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacağız:

Ve istediğiniz diğer ülkelerde.

Telefon: +380 57 760 48 29

Skype: surrogacy_feskov

Е-mail: info@feskov.comBİZE YAZIN
BİZE YAZIN
Haberlerimize abone olun
İletişime geçeceğiz