Feskov logo

Kullanım şartları

Bilgi kaynağı olarak sitesini seçerken, Sözleşmenin aşağıda açıklanan tüm kural ve maddelerine uymaya rıza göstermiş olursunuz.

Sözleşmede kullanılan terminoloji

Site etki alanında bulunan tüm elektronik belgeler. Sitenin ana sayfası adresinde yer almaktadır.

Kullanıcı - bu kaynakta yayınlanan bilgilerle tanışmak için Siteyi ziyaret eden kişidir.

Yönetim - Feskov insan üreme grubu Sitenin sahibidir, Sitenin alan adına sahiptir ve Siteyi yönetmektedir .

İçerik - Kullanıcının Sitede bıraktığı bilgiler dahil olmak üzere Sitede yayınlanan tüm metinler, resimler, videolar ve diğer materyaller.

 1. Sözleşmenin genel hükümleri
  1. Bu Sözleşme, sitesi ve Kullanıcı arasındaki resmi bir yasal sözleşmedir. Site ve hizmetleri kullanma imkanlarını detaylandırır.
  2. Sitedeki bilgiler bilgilendirme amacıyla sunulmuştur ve Ukrayna topraklarında veya kliniğimizin temsil edilebileceği başka bir ülkede belirli üreme teknolojilerinin kullanım olanaklarını göstermektedir. Kliniğin bütün faaliyetleri kesinlikle Ukrayna yasal çerçevesi, program katılımcılarının ülkeleri ve konumu dahilinde yürütülmektedir.
  3. Sitenin tüm materyalleri ve hizmetleri, Ukrayna mevcut mevzuatının normlarına uygundur. Kullanıcı, Site'yi bir bilgi kaynağı olarak kullanırken, yasalara uygun hareket etmeyi ve yasa dışı eylemlerde bulunmamayı da taahhüt eder.
 2. Yönetimin hakkı var
  1. Sitenin tasarımını ve içeriğini değiştirmek, yeni hizmetler eklemek, Yazılım ve Site ile ilgili diğer parametreleri değiştirmeye;
  2. İçeriği kendi isteğine göre değiştirmek, materyal ekleyip, kaldırmak , ayrıca Kullanıcının Sitenin belirli materyallerini veya hizmetlerini kullanmasını kısıtlamak veya yasaklamaya.
  3. Gerekirse Sözleşmeyi değiştirmeye. Bu durumda, güncellenen Sözleşme Sitede yayınlandıktan sonra değişiklikler yasal olacaktır.
 3. Yönetimin sorumluluğunun sınırlandırılması
  1. Yönetim , Sitede yayınlanan bilgilerden sorumlu değildir, ancak Sitede yalnızca doğrulanmış ve güncel bilgilerin yayınlanmasını sağlamak için mümkün olan her şeyi yapar.
  2. Yönetim, Site'de yer alan bilgileri kullandığı ve yanlış yorumladığı durumlarda Kullanıcıya veya diğer kişilere karşı herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
  3. Siteden alınan bilgilerin kullanımıyla ilgili herhangi bir şekilde Kullanıcıya yönelik üçüncü şahısların iddiaları olması halinde, Kullanıcı, Yönetim’i dahil etmeden sorunu çözmeli ve iddialara bağımsız olarak yanıt vermelidir.
  4. Site, üçüncü taraf internet sitelerine bağlantılar içerebilir. Yönetim, bu kaynakların içeriğinden ve üçüncü şahıs sitelerinde yayınlanan materyallerin kullanımından sorumlu değildir.
 4. Kullanıcı hakları
  1. Kişisel amaçlarla alınan bilgileri incelemek ve kullanmak, ayrıca Sitenin mevcut hizmetlerini ücretsiz kullanmak.
  2. Kullanıcı, sitede sunulan herhangi bir bilgiyi tamamen veya kısmen herhangi bir metin, grafik veya video formatında yalnızca Site Yönetiminin izni ile çoğaltabilir. Verileri kopyalayarak, bu gereksinimi kabul edip ihlal durumunda tamamen sorumlu olursunuz.
  3. Eğer Sitede yayınlanan bilgilerle ilgili herhangi bir sorunuz varsa Site Yönetimi ile iletişime geçiniz.
 5. Kullanıcı yükümlülükleri
  1. Kullanıcı, Ukrayna yasalarını ihlal ettiği düşünülebilecek eylemlerde bulunmamalıdır.
  2. Herhangi bir bilginin yeniden basılması ancak izin alındıktan sonra yapılır. Kullanıcı, İçeriği başka kaynaklarda yeniden yazdırırken ve yayınlarken, Siteye bağlantı vermeyi ve ayrıca fikri mülkiyet hakkına uygun olarak herhangi bir metin parçasından alıntı yapmayı taahhüt eder.
  3. Kullanıcı, Site'de yer alan bilgileri okuduktan sonra, aldığı verilerle ilgili kararları bağımsız olarak verir, yorumlar ve buna göre Yönetim’in kararlarından sorumlu olmadığını kabul eder.
  4. Kullanıcının Sitede yazma hakkına sahip olduğu yorumlar, hakaret ve diğer saldırganlık belirtilerini içermemeli ve Ukrayna kanunlarını ihlal etmemelidir.
  5. Kullanıcı, Site'nin herhangi bir içeriği ile ilgili olası veya oluşan kayıplarla ilgili olarak Yönetim 'in Kullanıcıya karşı herhangi bir yükümlülüğü olmadığını kabul eder.
 6. Gizlilik şartları
  1. Kullanıcı, Siteyi kullanırken gönüllü olarak sağladığı kişisel verileri Sitenin almasına ve işlemesine izin verir.
  2. Site yönetimi, doğrudan doktorlara iletilen özel kişisel verileri işlemez. Bu türden tüm bilgiler tıbbi gizlilik çerçevesinde açıklanmadan kalır.
  3. Yönetim, Kullanıcılardan aldığı bilgilerin gizli kalması için mümkün olan tüm tedbirleri alır ve mevzuatta belirtilen özel durumlar dışında üçüncü kişilere aktarmaz.
 7. Diğer şartlar
  1. Kullanıcı ile Yönetim rasında çıkabilecek ihtilaflar Sözleşme çerçevesinde, Ukrayna mevzuatına uygun olarak çözümlenmektedir.
  2. Kullanıcı, "Bize bir mesaj gönderin" sitesinin özel bir formunu kullanarak, Yönetim hakkında sorular sorabilir, başvurular bırakabilir ve görüşlerini yazabilir veya Sitede belirtilen diğer iletişim araçlarıyla Yönetim ile iletişime geçebilir.
  3. Yönetim, Site'nin konusu ile ilgili olmayan sorulara, anonim veya yanlış sorulara cevap vermeme hakkına sahiptir.
  4. Paketteki hizmetlerin yapısı, heteroseksüel çiftlerin ve "bireysel ebeveynin" katılımına göre uyarlanmıştır. Diğer durumlarda, uygulama koşulları bireysel olarak tartışılır ve çözüm, programın aşamalarının yapıldığı ülkedeki mevcut mevzuata uygun olarak seçilir.
  5. Kullanıcı, bu Sözleşmenin herhangi bir maddesini tam olarak kabul etmiyorsa, siteyi derhal terk etmelidirBİZE YAZIN
BİZE YAZIN
Haberlerimize abone olun
İletişime geçeceğiz